KONST / Litografier / Litografiskt blad 13051400
nr 1305 1400
Litografiskt blad
München. Ej signerad. Motivet: 44x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:38:38
100 kr
200 kr